Centerapartments Marienstrasse

  • The lagest option:
  • 5 gasten
  • 2 bedden
  • 1 slaapkamer

Centerapartments Marienstrasse Düsseldorf appartement is gelegen op 20 minuten van de Sint-Lambertuskerk en op 1 km afstand van het Maritiem Museum Düsseldorf. Het appartement biedt accommodatie met draadloos internet en openbare parkeergelegenheid in de buurt.

In het appartement zijn een apart toilet, een douche en een wasmachine voorzien om uw comfort te vergroten. Verder zijn er een droger en handdoeken beschikbaar.

Mogelijkheden voor mini-golf, pingpong en biljart zullen de ervaring van de gasten versterken.

Deze accommodatie is uitgerust met een kitchenette met apparatuur voor het bereiden van eigen gerechten.

Dit appartement, gelegen in de wijk Stadtmitte van Düsseldorf, is tevens binnen een paar straten van de Königsallee. Het Filmmuseum ligt maar 1,1 km van de accommodatie. Centerapartments Marienstrasse appartement is op slechts 200 meter ver van Steinstrasse/Berliner Allee bushalte en in de buurt van Düsseldorf Centraal treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Centerapartments Marienstrasse Düsseldorf
Tolstov Apartments - City Center Apartment With 5 Rooms - 10 Min Messe Dus
Mobiele prijsaanbieding

Tolstov Apartments - City Center Apartment With 5 Rooms - 10 Min Messe Dus

9.7
Voortreffelijk 9 beoordelingen
26 m van de accommodatie
USD 290 USD 261
per nacht
Tolstov Apartments - City Center Apartments With 5 Rooms - 10 Min Messe Dus
Mobiele prijsaanbieding

Tolstov Apartments - City Center Apartments With 5 Rooms - 10 Min Messe Dus

9.1
Schitterend 48 beoordelingen
57 m van de accommodatie
USD 1078 USD 970
per nacht
Cityapartments Duesseldorf - Stadtmitte
Mobiele prijsaanbieding

Cityapartments Duesseldorf - Stadtmitte

9.0
Schitterend 528 beoordelingen
94 m van de accommodatie
USD 112 USD 101
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Düsseldorf
    9 km

    Treinstations

    Central Station Düsseldorf
    600 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Activiteiten

    • Watersport
    • Skischool
    • Wandelen
    • Paardrijden
    • Fietsen
    • Bowling
    • Biljart/ Pool tafels
    • Darts
    • Tafeltennis
    • Mini-golf
    • Squash
    • Aerobics

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • VIP in- en uitchecken
    • Beveiliging
    • Skiopslagkamer
    • Kapper
    • Ski-uitrusting verhuur
    • Skipas automaat
    • Tours/Ticketservice
    • Boodschappenservice
    • Winkels/ Commerciële diensten
    • Happy hour

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Live-entertainment

    In de kamers

    • Verwarming
    • Geluiddichte kamers
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Allergievrije kamers
    • Lift
    • ATM/Geldautomaat
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 11:00
    • Informatie over extra bedden
    • Er geen capaciteit voor extra bedden in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Centerapartments Marienstrasse appartement gelegen?
      Centerapartments Marienstrasse appartement is naast de Königsallee gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Centerapartments Marienstrasse appartement?
      Populaire attracties in de buurt van Centerapartments Marienstrasse appartement zijn onder andere het Filmmuseum, dat zich op een loopafstand van 19 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Centerapartments Marienstrasse appartement te verblijven?
      Een overnachting in Centerapartments Marienstrasse appartement kost €220.
    • Biedt Centerapartments Marienstrasse appartement parkeergelegenheid?
      Ja, Centerapartments Marienstrasse appartement biedt openbare parkeergelegenheid in de buurt aan.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Centerapartments Marienstrasse appartement?
      Restaurants in de buurt van Centerapartments Marienstrasse appartement zijn onder andere Brauerei Schumacher en Okinii restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei.
    • Biedt Centerapartments Marienstrasse appartement laat in- en uitchecken?
      Ja, laat in- en uitchecken kan voor uw gemak geregeld worden bij Centerapartments Marienstrasse appartement.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Düsseldorf
    9 km

    Treinstations

    Central Station Düsseldorf
    600 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Centerapartments Marienstrasse Düsseldorf

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten